Blubblus

Je po krádeži mobilu v Amazonu následně mobil nějakým způsobem zablokován?

Nikoho nenabádám ke kradeni … zajímá mě to z důvodu, že mě zajímá, jestli na zablokování má Amazon „právo“, „nárok“… Případně PROSÍM odpověd do zprávy, kdyby moje otázka někoho „pohoršovala“… :)

Odpovědi
autacek

Nejlepší bude zeptat se přímo svého zaměstnavatele. Klidně dodej, že se ptáš jen tak, že pochopitelně nic ukrást nechceš.

Dochy

pokud myslíš zablokování dle IMEI, či zablokovat na dálku SW, tak ano, je to OK. Právoplatný vlastník je stále jeden. Pokud někdo ukradne obraz, také už ho nemůže prodat na veřejné aukci, či vystavit ve veřejné galerii 😉