Avatar uživatele
Danielson

Je platný zákaz kouření na zastávkách?

Vzhledem k tomu, že poslední otázka na toto téma tu byla před cca 1200 dny, mnohé se mohlo změnit a tak se ptám já. Jako nekuřákovi mi vadí, když vedle mě (třeba 3 metry) stojí hulič a po větru se ke mě žene kouř z té biofabriky, bych mohl vyletět z kůže. Řešením se nabízí přejít na druhou stranu od kuřáka, ale proč, vždyť on mě omezuje. Jak že to přesně zní?: Právo jednoho končí tam, kde začíná právo druhého? On sám se rozhodl že bude kouřit a s tím přistoupil na několik pravidel.
Když nad tím tak přemýšlím, ono je vlastně jedno, zda-li je zákas kouření na zastávkách, kouřením omezuje jiné a tím se dostává do potyčky se zákonem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, anonym před 3601 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Jezdi autem a máš vystaráno 🙂
ale to ti taky asi bude smrdět ☹
a co kolo,taky nic, tak co stebou člověče 😉
Ale zákaz platný je, ale to víš kuřáci, tak co snáma provedeš?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Je platný pouze v zastřešeném prostoru. Ono dost často prostor zastávky není vyznačen. Je to často jen chodník a na něm je cedule s jízdním řádem, tak co je zastávka? Odkud až kam? Zastřešený prostor je jasný.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

skutočne, máte pravdu.

ale – vaše prdnutie môže spôsobiť fenomén el nino – a to vás majú juho-stredo-severoamericania žalovať, zakázať vám prdieť?

vedtru-daždi ešte rozkázať nemôžeme.
zakazujete fajčiť fajčiarom, kde sa vám zachce.
čo keby fajčiari chceli zakázať vaše pindy?

proste si poriaďte plynovú masku, aspoň vás to chrání aj pred smogom z okolo prechádzajúcich áut (tie vám mimochodom nevadia, smradľavky kolesové?).

smoking

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Ano, zvláště v zastřešeném prostoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zakon o sinicnim pfovozu definuje uaxtavku. 3 metry od ceule pred a 25 m vzad..Pokud je mimo tyto metry neudelas nic.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zzzzz

A kolik do strany Česílko? 🙂 Často je zastávka spojená s chodníkem a pokud nahlédnu do katastru, tak tam bude napsáno co? Zastávka?

před 3601 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek