punker

Je penis sval?

Doplňuji:
V hospodě jsme se o tom s klukama hádali a sklidil jsem těžkou kritiku,že penis sval není. Tak chci udělat takový malý průzkum mezi lidmi. Nejde mi o citace nějakých anatomických knih ale o vaše spontánní názory. Děkuji.

Nejlepší odpověď
coco

Jasněže je to sval a panečku jaký!

Další odpovědi
dědapetr

Ty to nevíš,tak to je smutný.

venkovan

Kdybyste se v hospodě zabývali nad důchodovým systémem, nad pracovitostí našich politiků v porovnání s vámi a své postřehy a stanoviska svým politikům posílali, tak prospějete sobě víc a ne se zabývat kdejakou ptákovinou.

Drap

Celé to zažízení má dokonce několik svalů

anonym

Pár názorů těch,co mudrují nad tím,co je to…Jinak si otázku dej do anket,tam bude názorů více.

Zdroj: http://www.pos­t.sk/forumarchiv/show­thread.php?s=7695f­2a765a32cbfbbbf431e9e80c­d35&threadid=29387