Je opravdu přepravní autobusová společnost Flixbus většinou levnější po celé ČR než RegioJet od Student Agency ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne. Jen někdy a jen na některých vnitrostátních linkách. Mají flexibilní tarif.
Kvalita jejich služeb je ale pod kvalitou ČSAD v době ČSSR. Řidiči neznají trasu, po cestě bloudí, nedodržují jízdní řád, není možné si koupit jízdenku na konkrétní sedadlo, za storno si účtují vysoký poplatek. Vnitrostátní úseky mezinárodních linek jsou za astronomické ceny. S kvalitou SA nelze vůbec srovnávat.