Danča84

Je nutné se přihlásit na facebook, když chci vložit příspěvek do diskuze na centrum.cz? (žena.cz, zdraví.cz a podobně)

Na fcb zaregistrovaná nejsem a registrovat se nechci. Dříve šli přidávat příspěvky anonymě, potom zavedli přihlášení pomocí emailové adresy (samozřejmě xxx@centrum.cz) a teď to po mě chce přihlášení na fcb! Není to už moc? Píšou tam do očí bijící hlouposti, tak když něčemu sama rozumím a chci to pomocí příspěvku v diskuzi uvést na pravou míru, nejde to:-( Nebo se tím brání, aby bloknuli pro příště přístup lidem, co píšou „nevhodné“(=prav­divé) reakce? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

ne pochybuji ze je motivaci snaha cenzurovat diskusi, proste chteli byt „IN“ a tak pouzili facebookovou diskusi misto vlastni. Je to bohuzel dopad facebookové manie, jdete s nimi nebo vubec ne …