Avatar uživatele
Ufi

Je nutné mít v létě na svatbu silonky? Jak nevěsta, tak ostatní ženy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? GM, anonym před 4632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Platí to, co říká salsaverde.

Do společnosti je nutné oblékat punčochy nebo punčochové kalhoty vždy. Na jakékoliv jednání, svatbu, obědy, večeře musíte mít punčochy, a to i v největších vedrech. Výjimku tvoří páskové boty, které mají volnou špičku. Zde se punčochy nenosí. Ovšem takovéto boty zase nejsou na tyto akce vhodné.

Etiketa.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
salsa verde

nevím jak je to dnes ale kdysi společenské pravidlo velelo: dáma bez silonek rovná se faux pas.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Berušinka

Proč by to mělo být nutné? Každý ať si vezme něco slavnostního, ale ať je to pohodlné. Silonky jsou to nejmenší. Hlavně ať má nevěsta krásný usměv =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Věc názoru.Etiketa? Vše by mělo mít hranice,asi nejde o královskou svatbu.Někdy! to už může být snobárna.Na druhou stranu – jít na obřad v teplákách s vytahanýma kolenama asi není to pravé.
I když – na takovou nevěstu by se jen těžce zapomínalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Záleží na tom, v jak velkém stylu chcete svatbu mít. Na velkou společenskou akci jsou silonky vhodné. K dostání jsou i velmi tenké, vyráběné právě pro tyto akce, aby moc nehřály. Určitě ale ne lesklé.
Pokud bude mít nevěsta dlouhé šaty, myslím, že silonky jsou vcelku zbytečné a postačí silonové podkolenky, ne ponožky, v tělové barvě. Stejně tak i u ostatních žen.
Silonky bych volila v případě krátkých a kratších sukní, ale pozor, většinou jsou o něco dražší a snadno se protrhnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Já jsem na svatbě silonky neměla. Některé ženy ano, některé ne.

Tím, že jsem měla šaty až na zem, tak jsem je ani nepotřebovala :o)

Sukni jsem nikde nezvedala :o)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja naopak tvrdim ze urcite ne. A rozhodne nikdy ne silonky do otevrenych ( paskovych – letnich ) bot. !!
Drive to tak byvavalo , ze silonky ano , ale to uz neplati. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Tak běžte na svatbu nudistů a nebudete muset oblečení řešit 😁

Mě osobně se ženy v silonkách nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Proč pod neoprén silonky?
Mimochodem – při svatbě jde o pohodu a nebo o dodržování pravidel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek