jsemjá

Pravda je někde uprostřed (můžete být konkrétní?)

Já bych řekl, že některé věci možná reálné nejsou, ale je to reálný pořad s dobrovolníky, nikoli herci.

Gonfaloniér

Jiný názor

Pravda je někde tam venku.

elkon

Jiný názor

Lidé jsou autentičtí, ale oficiální svatba to není. Je to v podstatě reality show.

led

Jiný názor

Pri programoch tohto typu je vždy pripravený rámcový scenár a bez ohľadu či ide o hercov, alebo nehercov, pred vysielaním je skúška nielen pre zistenie schopností účinkujúcich a „nabranie odvahy k verejnému vystúpeniu“, ale aj pre nastavenie kamery a zvuku, prípadne kozmetickú a odevnú úpravu účinkujúcich. Počas nakrúcania (len naivný si myslí, že ide naozaj o priamy prenos) sa v prípade chyby výstup opakuje hneď, alebo po ukončení programu (aby sa nestratil rytmus) chybný výstup zopakuje a vloží do záznamu miesto toho chybného.
Občas pozorné oko diváka takúto úpravu zbadá, najčastejšie na divákoch, ktorí sa nekontrolujú, tak ako účinkujúci pod reflektormi…

Emefej

Ano, vše je nahrané a protagonisté jsou herci.

https://sip.de­nik.cz/celebri­ty/radek-stober-nebezpecne-vztahy.html

jirka F

Nemám ponětí, pořad nesleduji.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.