Klára K.

Je normální, že všechny holky ve třídě už nosí podprdu a já ještě ne?

Ne že by mi to nějak vadilo, pořád lepší, než aby mi to vykukovalo odevšad a zaclánělo ve výhledu, navíc můžu spát na břichu 🙂
Ale zajímalo by mě, jestli to není třeba nějaká moje vrozená vada či co, nebo to může být snad jídlem? Ovlivňuje to to, že jsem vegetariánka? (a spím na břichu)?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Bironc

Ani jedna věc to neovlivňuje. Prostě někdo ve třídě musí bejt poslední, tak to vyšlo na tebe.

Další odpovědi
kuřecí

Ahoj… je mi 12, někdy sem chodí i mamka, tak si prosímvás nemyslete nic o mě za ty otázky :DD
Já jsem s nošením podprsenky začala až skoro pravidelně v 6. třídě.
I v 5. třídě už holky měly porpsenku. Já jsem se taky trápila, jenže jsem se styděla přijít za mamkou… Mám ale kamarádku a té je 14 a už jí prsa docela vyrpstla a zpozorovala, že já nenosím podpsenku, i když jsem měla prsa no, viditelné.
A ona mi poradila, ať s tím co nejrychleji začnu, že by to tak bylo lepší, jelikož znáš třeba v dokumentech o Africe… jak tam jsou ty mladé dívky a mají prsa jako dolů… nemají tvar… pokud ale ti podprsenka vadí, je to jen na tobě.Ani jedna věc tohle neovlivňuje. Ani že si vegetariánka, ani že jsi divná…tak to zkus :)) Ahoj

knedlik123

Mas na to dobry nahled. Proc jsi ale ve 12 vegetarianka ? Aby se ti to jeste nevymstilo. Ale jinak skutecne lepsi, nez aby to vsude vykukovalo. Muzes si ji taky pozdeji poridit, abys trochu vypadala.

Liliana Steh

TO je úplně v poho.Já chodím do 7 třídy a taky ji ještě nenosim(ani nepotřebuju…zatim XD) tak co.Je to uplne normalni

marci1

Pokud ji ještě nepotřebuješ, je to úplně normální, u každého je to jinak. I když Ti ňadra narostou později, neznamená to automaticky, že je budeš mít nejmenší. Ono to přijde, neboj

mosoj

Já jsem již v důchodu a také ji ještě nenosím.