Klára K.

Je normální, že mi je smutno kvůli tomu, že je smutno někomu jinému? (více v popisu)

Je normální, že je mi smutno kvůli tomu, že je smutno někomu jinému, a je mi líto někoho, koho bych vlastně měla nenávidět? Ale zároveň, když jen pomyslím na to, že bych ho mohla nenávidět, tak začnu nenávidět sebe?
DOufám, že jste se v tom nezamotali…
Děkuji za odpovědi…
Doplňuji:
Jsem blíženec, normálně bývám veselá, když to řeknu hnusně, občas bývám k problémům cizích lidí mírně cynická, ale tohle je pro mně fakt důležitý člověk…

Odpovědi
NikkiHeat

Je to normální, soucítit, být sounáležitý je pro lidskou rasu normální. To že je ti líto někoho kvůli někomu (kterého ty nenávidíš) je nepodstatné. Tvůj soucit se vztahuje k té první osobě, přestože má jiný vztah k oné (druhé) osobě.

GM

Normální to je, ale ne dobré. Neměla bys na sebe natahovat problémy někoho jiného, škodíš si tím a připravuješ se o energii. Vytvoř si kolem sebe kruh, samozřejmě teoreticky, do kterého takové věci nepustíš. Nejsi náhodou Ryba, Rak, nemáš třeba ascendent v těchto znameních? Vyhýbej se tzv. energetickým upírům.

anonym

ano mě je třeba smutno z toho jak se chovají lidi, a trpým i když trpí moc lidí po světě :)

gaja

to znám mě je smutno ze spousty lidí je mi jich líto, když vidím jak jsou prostě takový malý jak mravenci a žijí si malé oddělené životy, víš ta rutina do práce a domů každý den to samé a přitom nejsem o nic lepší.

Seznam.cz

Ženy s takových charakterem bývají zneužitelné! Zločinci, vězni, vyděrači psychopati. Takže nezbývá než si je chránit!

Zdroj: Jak manipulovat s lidmi a nenechat se sám zmanipulovat PDF.zip