Avatar uživatele
daniela100

Je normální, že mě bolí břicho, když dělám sedy-lehy?

Takhle cvičím už třetí den, dělám 10 sedů-lehů ráno odpoledne a večer a dnes mě bolí dost břicho, když je dělám. Je to normální? Předem děkuju za odpověď.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dismas před 2895 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nejsi zvyklá, svaly jsou ochablé, tak bolí. Neni to nic nezvyklého. A 10× neni žádná dávka, to se nestačíš ani zahřát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Co bolí, to roste! 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dismas

Bolí tě břicho, nebo břišní svaly? Pokud břišní svaly, tak je to normální, mě taky občas svaly při cvičení bolí. Nebo by to taky mohlo být tím, že jsi měla mizernou kondici a na svaly je toho za ty tři dny moc.
Já když jsem měl delší přestávku (asi týden) v dělání sedů-lehů a před cvičením jsem něco pil (hlavně colu), tak jsem jich pak udělal maximálně 30 a šíleně mě to táhlo na zvracení, ale jak jsem pak cvičil pravidelně, tak to přestalo.
Doporučuju ti je dnes večer a zítra nedělat, já taky cvičím vždy 3 dny a pak mám den pauzu. Pokud tě to bude bolet i pozítři, tak to omez.
Alesh: Co amputovaná noha?

Upravil/a: Dismas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Přikláním se k odpovědi Drapa---
Nevím jakým způsobem cviky provádíš, mnoho lidí je dělá špatně a ničí si páteř.
Na procvičení břišních svalů je mnoho vhodnějších cviků ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

Normální to je podle mě, ale bral bych to jako varovné znamení. Tedy bolení břicha jako větší problém než bolení svalů.
Přes bolest břicha bych určitě necvičil. Zkus to cvičení pozastavit na třeba 2 dny a pak pokračovat polovičními dávkami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek