pekynka

Je někdo z uživatelů odpovědí bezprostředně postižen povodní?

Nevidím už od dopoledne Kapku, psala že u nich je.
Doplňuji:
Dagry : spoustu z nás se kontaktuje mailem , jsou přátelé a povídají si i mimo portál, tak jsem pátrala jestli jsou nějaké jiné informace než odsud. Doufám, že mi to admin nevymaže.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Naštěstí bydlím na svahu pod Ještědem skoro u lesa, takže to zase nemáme tak hrozné. Příkopy, ulici a pozemky plné tekoucí i stojící vody, ulička ve skleníku je také pod vodou a ve sklepě jen trochu vody na podlaze. Jinak máme kliku, narozdíl od té kalamity u Nisy dole ve městě, v Chrastavě, Bílém kostelu, Hrádku n N. a mnoha dalších vesnicích.

Toto je náš nejstarší:
http://sklad.o­brazku.cz/obr457623_Du­anprce01.jpg
http://sklad.o­brazku.cz/obr457626_Du­anprce02.jpg
http://sklad.o­brazku.cz/obr457625_Du­anprce04.jpg
Dnes měl službu a 16 lidí „povozil na záchranném laně“…

Další odpovědi
dagry

Pekynko, vím, že to nemyslíš špatně, ale kdyby byl, tak tady určitě nesedí a má jiné starosti.

aramah

U nás leje,ale žádná povodeň.Díky bohu!Se všemi soucítím je mě to líto..

Jahoda

Je mi moc líto lidí, které povodeň postihla. My tady na Jesenicku zaplať pánbůh žádnou povodeň nemáme. Dnes u nás bylo léto. 25°C ve stínu, krásně svítilo sluníčko… 😉 Škoda, že jiní takové štěstí neměli ☹ V noci nám tu slabounce pršelo a byla bouřka.

kvikal

Jsem sice na Liberecku ale na vesnici daleko od vody takze mame klid, ale strýc jel do Turnova zachraňovat auto z garaže kterou jsou u řeky — a leje a leje. Snad mi otce nepovolají do služby :(

BEAES

Je mi také moc líto těch lidí, asi bych to těžce nesla, hlavně ať už není více obětí.

dagry

I já se připojuji k Pekynce, je to machr.

pekynka

Bumbes: Bumbesi máte syna na kterého jste určitě pyšný, já bych taky byla a moc. Je mi líto, že jste také zasaženi. Držte se!!!