Convallaria

Je někde na internetu stránky, kde by se dalo přihlásit na skype a normálně si psát s kamarády?

jak je na cq meebo.cz tak jestli není něco na skype…

Nejlepší odpověď
anonym

Toto umožňuje tzv chat, který na většině prohlížečů je přímo v hlavní nabídce. Když si někdo z Vás založí tzv. MÍSTNOST a dá ostatním vědět, pod jakým názvem je založena, nepotřebujete k tomu ani skypa. Oproti tomu ale u skypa je možnost nejen psát, ale také spolu hovořit, a díky KONFERENCI i skupinově. Pokud znáte svoje Skype data (přihlašovácí jména), tak to není problém ani tady.

Další odpovědi
briketka10

http://www.slu­necnice.cz/sw/sky­pe/

stáhni si zdarma Skype a můžeš si i tady posílat SMS zadarmo..