Je někde dostupný seznam chemikálií v barvivech používaných při tetování?

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem složení inkoustů v anglickém zdroji .Většina z nich se k nám stejně dováží.

https://acsun­dergrad.wordpres­s.com/2013/07­/11/the-chemistry-of-tattoo-ink/

Color – Chemical Composition

Acrylic Resi

Acrylic Resiylic Resin, Pigment Black (Carbon Black), Glycerin, Water, Isopropyl Alcohol, Witch Hazel

High White

Acrylic Resin , Titanium Dioxide, Water

Red Cherry

Acrylic Resin, Pigment Red 210, Pigment Blue 15, Glycerin, Water, Isopropyl Alcohol, Witch Hazel

Hard Orange

Acrylic Resin, Pigment Orange 13, Pigment Red 210, Glycerin, Water, Isopropyl Alcohol, Witch Hazel

Bowery Yellow

Acrylic Resin, Pigment Yellow 65, Titanium Oxide

Dark Green
Acrylic Resin, Pigment Green, Glycerin, Water, Isopropyl Alcohol, Witch Hazel

Některé látky jsou rostlinného původu.