Klendy

Je nějaký bazar s uživatelskou reputací?

nezná někdo bazar, který např. při kliknutí na uživatele ukazuje hodnocení daného prodejce

zahraniční weby nehledám

Nejlepší odpověď
annas

Na stránce Aukro, se prodávající i kupující vzáemně hodnotí. Ale musíte být přihlášený, abyste si přečetl, jak jsou dotyční spolehliví. . Hodnocení je konkrétní u profilů.

Jinak můžete hodnotit na Bazosi, není nutné se přihlašovat, ale zde se spíš hodnotí negativní jevy, uvádí se, kdo podvedl atd.

Můžete zmínit nepoctivé prodejce či obchodníky na Seznamu. Tam vás před vložením nabídky upozorňuje, abyste si prodávajícího prověřil. Také je třeba se přihlásit před vložením inzerátu.

Stejně na mimibazaru, ale to je spíš ženská záležitost.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Jak píše anas, na Aukru je hodnocení spolehlivosti a serioznosti prodejců.
A na Bazoši a na bazaru na Seznamu bývají rovněž hodnocení spolehlivosti.
Rovněž na Heuréce, srovnávacího prodejního serveru (nejde o bazar), jsou recenze, jak na prodejce, tak na produkty.

Kepler

Na různá hodnocení se raději moc nespoléhám. Pokud jsem už něco přes bazar koupil, bylo to vždy v dostřelu mého bydliště. Tak jsem měl šanci převzít zboží osobně a ověřil si jeho funkčnost. Zkrátka zajíce v pytli nekupuju. Kolikrát mi zboží i osobně přivezli. Ještě nikdy mě nikdo nenapálil, a že jsem toho nakupoval docela dost.

Jana5678

Já jsem si nedávno koupila na internetových stránkách https://mobilni-technika.bigin­zerce.cz/ v sekci mobil z bazaru. Sice tam nebylo žádné hodnocení, ale koupě proběhla v pořádku. Ještě přemýšlím, že si tam asi pořídím počítač, který se mi líbil na tomhle bazaru. Všechny věci, co jsem si prohlížela byli za velice rozumné ceny.