Kroupič

Je nějak možné, nacpat do Felicie, radio s přehrávačem CD ? :D A co třeba repráky kolik tak stojí ? Dělá někdo do tuning

aut spíš třeba Felicie a tak ? :) Kontakt by mohl být :)

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Lze namontovat téměř cokoli. Cena se bude odvíjet od ceny a od množství. Na netu najdeš dostatek stránek

Další odpovědi
Michal Kole

Něco by se dalo najít v knize od nakladatelství Kopp http://www.kop­p.cz/www/cz/18-vyrobek-skoda-felicia-od-1995-jak-na-to-c-48

Rocker

Zkus se podívat na www.autohifimar­ket.cz,www.au­tohificlub.cz,ne­bo www.autohifishop.cz