Je na Opeře 10 překladač?

Mám prohlížeč Opera 10 a nemohu najít a aktivovat překladač EN/CZ. Je tam něco podobné lištičce s bublinou?

Nejlepší odpověď
kenyrts

nene,žádný s překladačů OPERU nepodporuje.

Další odpovědi
1049an

Integrovaný překladač tam není, ale je možno použít tzv. javascript (http://www.opera-prehliadac.com/in­dex.php/prehli­adac-opera/clanky-a-navody/315-userjs-rozsirenia-pre-operu.html); tam si ho najdi, a vytvořit si vlastní tlačítko na strojový překlad myší označeného textu. Používám k naprosté spokojenosti.