czechBOSS91

Je možné, že budu stíhán za obchod?

Dobrý den, chci se zeptat. Koupil jsem od kluka zlato, než mi ho předával, řekl jsem mu, že mu dám za to max 5000 Kč, obchod poběhl a já zlato dále prodal za vyšší cenu. Dnes mi volala matka kluka, od kterého jsem zlato koupil, že ho musím vrátit, že má hodnotu 55 000, že je to rodinné zlato. Vyhrožovala mi policií a kriminálem, je možné, že když už zlato nevrátím, abych byl obviněn? Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Nikkol

A byl ten kluk zletilý ?

Další odpovědi
Michal Kole

Co pani „předběhnout“ a jít to na Policii oznámit sám. Bude se to brát jako polehčující okolnost.

Vám moc nehrozí, protože nemáte moc možností si zjistit, když od někoho něco kupujete zda to není kradené.

Drap

Pokud jste opba zletilí, dohodli jste se a zlato jsi koupil v dobré víře, že patři majiteli, tak myslím že je to zcela legální obchod mezi dvěma občany.

anonym

Zajdi za právníkem

czechBOSS91

Ano byl