Sonush

Je možné používat Instagram na počítači Acer?

Ahoj :) Stáhla jsem si Instagram do Google Chromu. Ale nevím, jestli je možné Instagram používat na počítači Acer, ne na Applu ;)? Případně, jak se zaregistrovat (ano, vím že tu už jedna otázka je, ale nepochopila jsem odpověď)? Děkuji :)
Doplňuji:
No.. Ne nepochopila, ale nešlo se mi zaregistrovat..

Odpovědi
Bedy

Někteří uživatelé by měli vědět, že ne každý je technicky zdatný a ne každý zrovna počítačům rozumí – proto se tady ptá.
Sonush, jak se Vám tam nešlo zaregistrovat? Házelo to nějakou chybu? Rozepište se trošku – použijte kdyžtak tady diskuzi – hned pod otázkou tady je odkaz do diskuze.

Mimochodem víte, že Google Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů – ví, jaké stránky navštěvujete, co stahujete apod.? Doporučoval bych přejít na prohlížeč SRWare Iron, což je úplně to samé, co Chrome, jen to „nešpehuje“ – Instagram a podobné doplňky by tam jít měli jako v Chromu – vychází to ze stejného jádra, ze stejného zdrojového kódu.

Více najdete zde: http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/
Irona si můžete přímo stáhnout z http://www.srwa­re.net/downlo­ads/srware_iron­.exe

anonym

Jak si mohla nepochopit odpověď? http://help.in­stagram.com/1559405­34568753/
Doplňuji:
Doporučuji 3. třídu ZŠ.

Sonush

Bedy, moc děkuji, že jste se mně zastal ;) Instagram jsem si úplně v pohodě stáhla do Google Chromu. V horní liště jsem si klikla na Instagram ikonku, a mně se tam objevilo „Přihlášení“ a „Zaregistrovat“ jsem tam nenašla.
Moc děkuji za tip a odkazy, SRWare Iron určitě zkusím :)

liunekira

Sonush, na instagram se můžete zaregistrovat pouze přes iphone nebo mobil s androidem. Předpokládám, že takové zařízení vlastníte, když chcete instagram používat. Následovně je proces registrace velmi jednoduchý – zadáte uživatelské jméno, heslo a email a hotovo.