Tom 25

Je možné nahrát film na YouTube?

Mám na disku pár filmů z Uložto a chtěl bych si je dát na Youtuábe, pouze jako soukromá videa (tedy by byly jen pro mě). Jde to? Zkoušel jsem to, ale YT píše, že porušuji jeho podmínky. Jde to nějak obejít? Protože si myslím, že v ČR jsou filmy pro osobní potřeby povolený.

Odpovědi
Mc Merkurion

… ne, od toho je právě uložto a podobný weby, you tube je primárně určeno pro sdílení videí …

Altair-AC

Musíš mít licence

iceT

Je, ale stejně nevím na jakém principu přesně to jejich mazání funguje.
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/lze-youtube-pouzit-jako-soukrome-uloziste#discussion