daran

Je možné nabrat svalovou hmotu i bez používání suplementů?

Odpovědi
Banán88

urcite ano, podivej se na horniky, drevorubce atp.. ale je to drina :D .. s doplnky vyzivy je to urcite snazsi ;) Je na kazdem, jestli do kapsy sahne ci ne :)

mojitek

samozřejmě,jen to nebude takový nepřirozený extrém

WTF

Jasně, suplementace jsou ve skutečnosti doplňky – tzn. doplňují to, co ti ve stravě chybí. Pokud ti nic chybět nebude, nemáš co doplňovat. Na druhou stranu přijmout už jen například všechny vitamíny a minerály v dostatečným množství je kolikrát fakt nadlidskej úkol. Třeba i protein po tréninku nebo v dietě jsou naprosto skvělej pomocník.

nutrimax.cz

Jasně, proč by to možné nebylo? Doplňky ti pouze doplňují normální stravu. Doplňky ale určitě nejsou na škodu. Můžeš se podívat na náš e-shop http://www.nu­trimax.cz/spor­tovni-vyziva/

Fitnesska

Jde to, ale je to běh na delší trať. 🙂