xiperio

Je možné na advokátní služby uplatnit reklamaci?

Například, že neobhajoval svého klienta na 100%. Nebo když dokážu, že při zastupování u soudu udělal chyby nebo neudělal kroky, které měl udělat. Je nějaká instituce, na kterou se lze obrátit? Nebo, proto, že udělal chyby tak mu nezaplatím jeho odměnu? Jak by se asi na to díval soud, kdyby mne zažaloval pro nezaplacení palmare.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě že můžeš. Třeba podat stížnost na advokátní komoru. Jak by se zachoval soud, nelze předjímat stejně jako u žádného jiného případu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.