luciano

Je možné,abych si jako majitel satelitní antény zařídil příjem stanice Sky Sports?

Odpovědi
Jikra

Stanice SkySports jsou kódované a placené a proto pro nás oficiálně nedostupné.Musíte mit přístupovou kartu s dekódovacím modulem příslušného systému,parabo­lu(min.80cm) nasměrovanou na pozici příslušné družice a sat.přijímač pro modulaci DVB-S2.Kartu s dekodérem by vám musel koupit někdo kdo má trvalé bydliště v U.K.Ale pozor-mohli by nastat problémy při změně kódování anebo s platbami placených programů.Takže je otázka zda by se to vůbec vyplatilo.