Toruk

Je možné, aby žena až do porodu nevěděla, že je těhotná?

Je možné, že jde o natolik „hodně vážící“ osobu, že to na jejím zevnějšku nejde poznat, dobře, to pomiňme. Ale co její vnitřní vnímání těla- že by si nevšimla, že několik měsíců má v sobě několikakilogra­movou změnu, která navíc ovlivňuje její organismus?
http://www.no­vinky.cz/koktej­l/275320-zena-porodila-treti-dite-aniz-by-tusila-ze-je-vubec-tehotna.html

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Není to možné

Těhotenství není jen o přibývání na váze.Jedná se o celkovou hormonální změnu a její projevy.Změny menstruace,pohyby plodu,změny prsou a mnoho dalších.Pokud ta žena má alespoň průměrnou inteligenci,pochy­buji že by netušila,že může být těhotná…:D
Doplňuji:
ad Sůwa- také znám případ, kdy žena v přechodu otěhotněla a dlouho těhotenství pokládala za projev menopauzy.Myslím si,že pokud žena byť nepravidelně menstruuje a má pohlavní styk,těhotenství nelze zcela vyloučit nikdy.

Další odpovědi
FreddieR

Je to možné

Sůwa

Je to možné

Dokonce takový případ znám. Paní byla bezdětná a když měla určité potíže ve svých 53 letech, připisovala je přechodu a později pan doktor žlučníku. Jaké bylo překvapení, když ji odvezli do nemocnice se žlučníkovou kolikou a pak honem stěhovali do porodnice ( naštěstí byla poblíž ). Narodila se krásná, zdravá holčička a pan doktor měl z „ostudy kabát“.

hanulka11

Je to možné

Doplňuji:
jak už jsem mnohokrát četla -asi je to možné i když moje těhotenství probíhaly dost bouřlivě tak bych to asi poznala i potřetí......
každé tělo je jiné – takže to snad pravda bude

pizlicka

Je to možné

deti nemam,ale tohle bych chtela zažít.otehotnet a nevedet o tom,az do porodu.

VIKTORIÁ

Je to možné

Ano je to možné na stanici TLC o tom kazdý týden dávájí pořady.. :)