Themeansar

Je možné, aby zde vzniklo ministerstvo optimalizace

Víte kolik je u nás ministerstev a jiných státních organizací co žijí ze státních peněz? Je potřeba aby zde konečně bylo Ministerstvo optimalizace, toto ministerstvo by mělo za úkol snížit počet státních zaměstnanců na minimum a snížit i státní výdaje na minimum, sebrat peníze obyčejným lidem to je cesta do zaostalosti, je třeba začít šetřit na vrcholu mocenské pyramidy zde se rozhazují veliké peníze za hlouposti. Není třeba vymýšlet něco nového co v praxi nefunguje stačí se podívat do světa na to co ekonomicky funguje a to okopírovat, naše vlády velmi dlouho neustále objevují to, co bylo už dávno objeveno a při testování se zjistilo že to nefunguje! Statisticky je doloženo to, že jsme dvacet let za vyspělými státy v otázce ekonomiky a technologie.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
aliendrone

Ano

V polonevolnické kolonii západu Črdeli JE MOŽNÉ VŠECHNO! Jen to, co spáchala pětikoalice – ej, myslel jsem, že to je NEMYSLITELNÉ v relativně kulturním a civilizovaném státě něco takového! KDE jksem se dopustil chyby v předpokladu (a ty také)?

Právě v tom, že jsem nevzal v potaz tu ABSOLUTNÍ podřízenost a závislost. Vážně myslíš, že např. by si Fiala nebyl vůbec vědom dopadu jeho šachování s extralaciným prodejem a předraženým zpětným výkupem NAŠÍ elektřiny?

On to věděl MOC DOBŘE, jenže mu NIC JINÉHO NEZVBÝVALO. Črdel REÁLNĚ sama může leda tak přemalovat policejní autíčka nebo páchat podobně důležité věci. Cokoliv zásadnějšího BEZPODMÍNEČNE VYŽADUJE SOUHLAS z nadřízených míst.

Amerika je prý země „!neomezených možností“ – PCHE! By obyčejní Amíci čuměli JAKO TELE NA VRATA, co všechno je možné u nás! Kam se na nás v tomto směru hrabou leckteré banánové republiky!

Tudíž ANO, JE to možné. 😮 😕

Ametyst

Ne

To je úloha předsedy vlády, kdyby byl co k čemu. Jenomže už zapomnel na předvolební sliby. Podle mě nejvíc sají z rozpočtu parazitní neziskovky.
Včera jsem se dozvěděla, že ministr zdravotnictví snižuje platy zaměstnancům v hygienických stanicích. K neuvěření. Tam už nejsou žádné rezervy, včetně personálního obsazení.

elkon

Jiná odpověď

Už jdi s těmi hovadinami do háje. Magorů je zde na webu dost i bez tebe.

Drap

Jiná odpověď

U nás je možné snad úplně všechno I když ministerstvo optimalizace by zdravý selský rozum do státní sféry nepřineslo.

Filip84

Jiná odpověď

Můžeš to změnit? Jak? Samozřejmě, že nemůžeš, nejsme absolutní monarchií, a Ty nejsi lenní pán. Tak proč se do toho montuješ, proč nás s tím „obšťastňuješ“? Myslíš, že výplody Tvého chorého mozku někoho zajímají? Kulový hovno, nezajímají!

Chceš to změnit? Fajn: jdi s tím na politické partaje. Uvidíš, co Ti řeknou. Tady to nezměníš, eo ipso, tady to nepatří. Nebo si založ vlastní partaj, jestli najdeš dost certifikovaných pacientů s hlavou, kteří ty Tvoje pakoniny budou podporovat.