Anežka z les

Jak se postarat o ježka?

Nejlepší odpověď
dudu

Dát si ho domů a dát si ho do postele.

Minulý týden jsme ze zahrady konečně uklízeli stan kde si přes léto hrávala a občas tábořila naše vnoučata. K velkému údivu i radosti jsme v něm nalezli hnízdo z listí a v něm paní ježkovou se čtyřmi roztomilými potomky. Domnívám se, že přesto by sis je do postele nenastěhovala. Příští den původní bydlo tiše opustili a snad si u nás našli jiný útulek. Nájemné jim účtovat nemíníme.

Další odpovědi
Drap

Dát si ho domů a dát si ho do postele.

Ani jedno z uvedeného. Ponechat ho venku, popřípadě mu připravit vhodný úkryt na zimu. Bez znalosti věci ti ježek, zvláště ten z volné přírody,jinak nepřežije

nyjono

Dát si ho domů a dát si ho do postele.

Záleží na tom, jak je ježek velký nebo malý, aby přestál zimu.

Pročti si články.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=p%C3%A9%C4%8De+o+je­%C5%BEka&oq=p%C3%A­9%C4%8De+o+je%C5%BE­ka&aqs=chrome­..69i57j0.4448j0j8&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Dochy

Příspěvek smazán administrátorem.