Sárkaa

Je mi skoro 16 a mám prsa 85D. Je to normální, nebo ne?

Odpovědi
elkon

Normální to není, ale pro pohled (mužů) hezké, pro ženu přítěž. Ženy s velkými prsy mívají potíže s páteří, protože musí nosit značnou váhu. Někdy se jim ohýbají záda. Je dobré když tato žena pravidelně cvičí a zpevňuje zádové svalstvo.Znal jsem takovou ženu v práci, ta se ale za velká prsa styděla a záměrně se hrbila, aby prsa ukrývala. Nemyslím, že je to dobré řešení.

marci1

Je to normální, prostě jsi od přírody více obdařená. Podívej se třeba na fotografie Natálie Jiráskové, dcery Ivy Kubelkové, která je v podobném věku a je také tak obdařená. 🙂
https://www.pra­hanadlani.cz/amp-clanek-zprava/237913-dcera-ivy-kubelkove-se-sluni-na-plazi-natalie-ukazala-dokonalou-postavu.html