Avatar uživatele
lola

Je mi 30let a necítím potřebu být matkou. Nikdo mě nechápe. Měla bych jít k nějakému odborníkovi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Martina S., Terryle, Radak, Lenjička, Pralinka1979 před 4790 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Ne 🙂 Někteří lidé necítí potřebu být rodičem 🙂 A ačkoli je mateřství po 30 letech více nebezpečné, jde to i v 40 🙂 Na světě je mnoho příležitostí, nekonečno možností a měla bys mít čas na to, být šťastná 🙂 Ačkoli si z tebe mohou přátelé dělat legraci, nebo tě trochu trápit, řekni jim, že ty dítě ke štěstí nepotřebuješ 🙂
Nejsi blázen 😉
To já zase po děťátku toužím od šestnácti 🙂 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Mě bude letos 35 a také necítím potřebu být matkou,ale mí blízcí mě chápou.Pokud se na to necítíte,je to jen vaše věc a mít dítě na základě přání jiných je trochu sobecké od okolí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Nemusíte, proč byste měla? Mít dítě není povinnost, ale možnost a každej by měl mít možnost se tak svobodně rozhodnout. Já jsem na tom skoro stejně, je mi o čtyři roky míň, ale po miminu jsem nikdy ani na chvilku nezatoužila a nemyslím, že by se to mělo změnit.
Pořizovat si dítě jen kvůli tlaku okolí je naprostá blbost, pak to možná „odnesete“ vy a to malý. A než mít dítě s vědomím, že by možná bylo lepší ho nemít, to je fakt lepší ho nemít… :o/
Takže se nenechte zblbnout a žijte si podle svýho, je to vaše věc. Jen se modlete, aby se vám ty biologický hodiny nezbláznily třeba za osm let a nezačala jste zuřivě po dítěti toužit… to by pak možná byl problém. To je jediný, z čeho mám obavy u sebe.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Je to jen tvoje věc 🙂 Každý přece dítě mít nemusí. V tv jsem se dívala na zpěvačku Petru Janů (myslím 13. komnatu?) a ta to tak měla, že má plnohodnotný život bez dětí. Moc pěkně to řekla 🙂 Já děti mám a jsem šťastná, mám to přesně naopak. Pokud bych nebyla v takové situaci v jaké jsem, klidně bych ještě prtě uvítala 🙂Pokud to tak cítíš, nezabývala bych se tím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Mě je 33 let a také jsem nikdy nepomyslela že budu mít někdy děti a také nemám s kým. Do nikoho jsem se nikdy ani pořádně nezamylovala. Hodně střídám partnery a to by pro dítě asi nebylo to nejlepší. Chci si prostě jen užívat a na děti jaksi není v mém životě místo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy