Je mi 14 let. Menstruaci jsem nedostala už 2 měsíce a přitom jsem neměla sex. Je možné že jsem těhotná?

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud jsi neměla sex, tak být těhotná nemůžeš :o) Pokud to tedy nemyslíš tak, že jsi neměla sex v těch posledních dvou měsících (kdybys ho předtím měla, tak bys být těhotná asi mohla, ale předpokládám, že ve 14 jsi sex neměla).
Ona se menstruace někdy může dost zpozdit nebo i vynechat, hlavně ze začátku v prvních letech. Nemusí to nic znamenat…

Další odpovědi
Miroslavst

Přesně jak říká Terryle, jen doplním, že pokud bez sexu bys byla těhotná, tak bys byla druhá Svatá Marie :D

Ella

Není možné, abys otěhotněla bez sexu…
Pokud máš měsíčky teprve krátce, tak se občas stane, že vynechají – pokud si například byla nemocná nebo ve velkém stresu, taky můžou vynechat.
Pokud máš stále strach, tak řekni mamce, ať tě vezme ke gynekologovi. Taky se mi to v začátcích stalo, že tři měsíce nic – píchli mi injekci a za pár dní to bylo zpátky.