Ritušla

Mohu být těhotná bez pohlavního styku?

Chtěla bych radu,je mi 21 a jsem panna, čekáme do svatby, s přítelem se jen mazlíme, někdy i nazí.. Naposledy jsem se tak to mazlili minulý týden, pak mi bylo špatně i na zvracení. Mohu být těhotná i bez styku? Děkuji za odpověď
Doplňuji:
přítel se neudělal, jen byl pořádně nadržený.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, zatím je znám ale pouze jen jeden takový případ. Najdeš ho v Bibli.

Další odpovědi
mosoj

žena může otěhotnět i tak jak píšeš.

MK44

Ano, otěhotnět lze i bez porušení hymenu. Spermie si i tak někdy cestu najdou, potvory.

arygnoc

to tu už bolo, je to niečo vyše 2000 rokov.

  • ±±±

ale k problému:
skutočne i pri pettingu a masturbácii, najmä vzájomnej, možno otehotnieť.
i keď u muža nepríde k ejakulácii pri vzrušení sa penis okrem stoporenia pripravuje na akt i uvoľnením sekrétu (kvapka lásky), ktorý zvlhčuje močovú rúru a pripravuje ju po chemickej stránke (neutralizuje kyslé prostredie) k ejakulácii.
Tento sekrét môže a často i obsahuje spermie, ktoré sa pri masturbácii môžu „zavliecť“ i do pošvy a následne ďalej ku vajíčku – k oplodneniu totiž stačí i jedna jedinká spermia.

ale nevoľnosť mohla mať i iné príčiny, nie iba tehotenstvo.
pokiaľ si nie ste istá, doporučujem tehotenský test.