Anička<3

Je mi 13 a můj hrudník je stále plochý.

Myslíte si že je to normální? Jsem s toho nervózní........co s tím mám dělat?:/

Nejlepší odpověď
marci1

Buď v klidu, je to normální. Každá dívka to má jinak.
Průměrně prsa začínají růst v 10 až 13 letech. Pokud v této oblasti do 15. roku nedojde k žádným změnám, je lepší navštívit lékaře. 🙂
https://www.wo­manonly.cz/rust-prsou-jak-ho-poznat-v-puberte-a-lze-ho-podporit-v-dospelosti/

Další odpovědi
ellísek

Raději bych si nevytvářela moc velké iluze. Je mi šestnáct a jsem na tom podobně. 〒▽〒

Drap

Ano, je to normální. Neboj se, však narostou. Musíš však ještě chvíli počkat.

schranka

Příroda nemusí být ke každému štědrá. A taky máš ještě čas. Jistější si můžeš být tak v 18.

da ny

Jsou jen dvě možnosti.
Něco ještě naroste, nebo zůstane plošší. Je to věc zbytná 😉
Je hloupost být z takové prkotiny nervozní. Je nesmyslné se tady na něco takového ptát. Odpověď neexistuje. Mám doje, že omladina do 15 let na tento web nepatří Zejména pro svou psychickou nezralost. 😉
Radši se uč, ať z tebe něco je a máš snazší život. Ať nedřeš někde jako soumar, za mrzký peníz., pokud ses nenarodila se zlatou lžičkou v puse (zajištění rodiči). Třeba si v dospělosti najdeš „dolňáka“, tom bude úplně jedno, že jsi plošší. Jsou důležitější hodnoty, než vzhled (ňadra

Filip84

Jsou dvě možnosti:

  1. kozy narostou,
  2. kozy nenarostou.

V prvním případě: kdo počká, ten se dočká.

V druhém případě: budeš se muset naučit žít s tím, že jsi „plochá dráha“. Bože, a to je problém!? Jedna má na dupě celulitidu, druhá má jebaky, a třetí to nebo ono. A myslíš, že chlapi jsou na tom nějak lépe? Samozřejmě, že ne! 🙄

V každém případě problém buďto má řešení, pak je potřeba aplikovat řešení, starosti nepomohou. Nebo problém nemá řešení, a pak starosti rozhodně nepomohou. V každém případě, starosti nikdy nepomohou.

Takže, to, že máš kozy na plocho, nota bene v Tvým věku, normální je. To, že jsi z toho nervosní, normální není.

Takže na Tvou otázku „co s tím mám dělat?“ odpovídám: konsultuj svůj stav s klinickým psychologem, my tady nejsme poradna pro pacienty s hlavou.