Je lepší žehlička, nebo parní stanice (generátor)? Má někdo zkušenosti

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co to je parní stanice? Pořádné profi žehličce s párou se žádné jiné žehlení nevyrovná.

Další odpovědi:

Stříbrný

Jestli myslíš parní stanicí ten bazmek (panáka), na kterém v čistírně "žehlí" košile, tak JEDNOZNAČNĚ ŽEHLIČKA!!

POZOR!! Naprosto ZÁSADNÍM kritériem/parametrem u žehličky nejsou kravinky jako autokropení/napařování apod., je jím OBSLUHA!! Vyžehlit pořádně např. košili je dnes již téměř zpomenuté umění, které zvládaly převážně ženy, i když před zapomněním se to naučili i mnozí muži. Faktem ale je, že když není poptávka... Těžko vyčítat někomu, že má límeček od košile jako kdyby ho přežvejkla kráva, když v životě nebyl konfrontován s pořádně naškrobeným "jako plech tvrdým" límečkem/manžetami. :(

Závěr tedy je - POKUD máš OPRAVDU ZKUŠENOU obsluhu žehličky, NIC se jí nevyrovná! Pokud ne, bude pro tvé hadry lepší (dokonce i BEZPEČNĚJŠÍ!!) ta parní stanice. :)

Bronzový

Já myslím, že nejlepší je žehlička se čtyřkama (vyučená).

Stříbrný

Řekl bych, že klasické žehličce se nic nevyrovná. Ale pozor, měla by být sama o sobě těžká. Žehlička dobře žehlí nejen teplem ale i svojí váhou. Samozřejmě platí to co např. u počítačů. Chyby jsou hlavně mezi klávesnicí a počítačem. U žehličky mezi její rukojetí a obsluhující rukou.

Pokročilý

Parní generátor je super- pokud vás žehlení baví. Znám z profese. Na domácí použití mi to přijde zbytečné, ale možná je to jenom tím, že mě to nebaví ani se sebe lepší žehličkou.

Pokročilý

Ahoj, zkus mrknout na ten článek, Jak vybrat parní generátor, kde je vše vysvětleno: https://www.chytryvyber.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 972
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 476
Zlatý Hlada 457
Zlatý www 412
Zlatý ge0rge 354
Zlatý led 305
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý Drap 289

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.