macek 65

Je lepší žehlička, nebo parní stanice (generátor)? Má někdo zkušenosti

Nejlepší odpověď
Drap

Co to je parní stanice? Pořádné profi žehličce s párou se žádné jiné žehlení nevyrovná.

Další odpovědi
aliendrone

Jestli myslíš parní stanicí ten bazmek (panáka), na kterém v čistírně „žehlí“ košile, tak JEDNOZNAČNĚ ŽEHLIČKA!!

POZOR!! Naprosto ZÁSADNÍM kritériem/para­metrem u žehličky nejsou kravinky jako autokropení/na­pařování apod., je jím OBSLUHA!! Vyžehlit pořádně např. košili je dnes již téměř zpomenuté umění, které zvládaly převážně ženy, i když před zapomněním se to naučili i mnozí muži. Faktem ale je, že když není poptávka… Těžko vyčítat někomu, že má límeček od košile jako kdyby ho přežvejkla kráva, když v životě nebyl konfrontován s pořádně naškrobeným „jako plech tvrdým“ límečkem/manže­tami. :(

Závěr tedy je – POKUD máš OPRAVDU ZKUŠENOU obsluhu žehličky, NIC se jí nevyrovná! Pokud ne, bude pro tvé hadry lepší (dokonce i BEZPEČNĚJŠÍ!!) ta parní stanice. :)

orwell

Já myslím, že nejlepší je žehlička se čtyřkama (vyučená).

suaeda

Řekl bych, že klasické žehličce se nic nevyrovná. Ale pozor, měla by být sama o sobě těžká. Žehlička dobře žehlí nejen teplem ale i svojí váhou. Samozřejmě platí to co např. u počítačů. Chyby jsou hlavně mezi klávesnicí a počítačem. U žehličky mezi její rukojetí a obsluhující rukou.

Michala11

Parní generátor je super- pokud vás žehlení baví. Znám z profese. Na domácí použití mi to přijde zbytečné, ale možná je to jenom tím, že mě to nebaví ani se sebe lepší žehličkou.

Petr1491

Ahoj, zkus mrknout na ten článek, Jak vybrat parní generátor, kde je vše vysvětleno: https://www.chy­tryvyber.cz/nej­lepsi-parni-generatory/#jak-spravne-vybrat-parni-generator

EliskaJ

Za mě rozhodně parní generátor! Jestli chcete detailnější popis podívejte se sem https://www.a­recenze.cz/par­ni-generatory/ ale za mě je žehlení s generátorem mnohem pohodlnější a snazší :)