Avatar uživatele
macek 65

Je lepší žehlička, nebo parní stanice (generátor)? Má někdo zkušenosti

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Michala11 před 1809 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co to je parní stanice? Pořádné profi žehličce s párou se žádné jiné žehlení nevyrovná.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Jestli myslíš parní stanicí ten bazmek (panáka), na kterém v čistírně „žehlí“ košile, tak JEDNOZNAČNĚ ŽEHLIČKA!!

POZOR!! Naprosto ZÁSADNÍM kritériem/para­metrem u žehličky nejsou kravinky jako autokropení/na­pařování apod., je jím OBSLUHA!! Vyžehlit pořádně např. košili je dnes již téměř zpomenuté umění, které zvládaly převážně ženy, i když před zapomněním se to naučili i mnozí muži. Faktem ale je, že když není poptávka… Těžko vyčítat někomu, že má límeček od košile jako kdyby ho přežvejkla kráva, když v životě nebyl konfrontován s pořádně naškrobeným „jako plech tvrdým“ límečkem/manže­tami. :(

Závěr tedy je – POKUD máš OPRAVDU ZKUŠENOU obsluhu žehličky, NIC se jí nevyrovná! Pokud ne, bude pro tvé hadry lepší (dokonce i BEZPEČNĚJŠÍ!!) ta parní stanice. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

Já myslím, že nejlepší je žehlička se čtyřkama (vyučená).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Řekl bych, že klasické žehličce se nic nevyrovná. Ale pozor, měla by být sama o sobě těžká. Žehlička dobře žehlí nejen teplem ale i svojí váhou. Samozřejmě platí to co např. u počítačů. Chyby jsou hlavně mezi klávesnicí a počítačem. U žehličky mezi její rukojetí a obsluhující rukou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michala11

Parní generátor je super- pokud vás žehlení baví. Znám z profese. Na domácí použití mi to přijde zbytečné, ale možná je to jenom tím, že mě to nebaví ani se sebe lepší žehličkou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr1491

Ahoj, zkus mrknout na ten článek, Jak vybrat parní generátor, kde je vše vysvětleno: https://www.chy­tryvyber.cz/nej­lepsi-parni-generatory/#jak-spravne-vybrat-parni-generator

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EliskaJ

Za mě rozhodně parní generátor! Jestli chcete detailnější popis podívejte se sem https://www.a­recenze.cz/par­ni-generatory/ ale za mě je žehlení s generátorem mnohem pohodlnější a snazší :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek