seidinka

Je lepsi matrace pružinová nebo z pěny t25?

Odpovědi
gecco

Co je matrace pružinová si asi dokážeš představit.
Pokud jde o T25, pak věz, že jde o označení tvrdosti PUR pěny (zjednodušeně jde o molitan) – takže je-li pro tebe T25 vhodná záleží na tom, kolik vážíš.
Faktem je, že takovéto ´rádobyodborné´ označování matrace zavání oblbováním spotřebitele (který ví houbeles, o co jde, ale nepřizná ani sobě, že nerozumí a jako správný ´pýp´ se nechá zblbnout).
___
Za nejlepší považuju roštové (lamelové) matrace, které jednak umožňují seřizování tuhosti podle potřby spáče a jednak ´slušně´ větrají – http://www.je­linek.eu/produk­ty/ortopedicke-matrace .
😉

mosoj

Nejlepší je matrace pružinová ale taštičková (hodně malých pružinek).
Co může být asi vzdušnějšího.
Doplňuji:
Jen jestli nás tady také někdo neoblbuje. Seřizovat tuhost matrace sice u pár typů jde, tím že se do ní vsunují ze strany různě tuhé válce, ale ty určitě míněny nebyly.
Jinak lamelové jsou všechny matrace mimo těch pružinových. Ty mají raději plochý rošt.

GabulkaA

No, podle mě pěnová… my ji máme a před tím jsme měli pružiny a srovnat se to ani nedá… Pěnová o milion procent lepší. Zajímalo by mě ale, jakou matraci jste koupili dětem?