Ponny123

Je kyberšikana, když už vám někdo nadává na messengeru?

Kyberšikana je neverbalní šikana , je to ponižování na internetu popřípadě sociálních sítí …
Ale je to i když vám člověk nadává na messengeru ?

Nejlepší odpověď
kurec

Kyberšikana nemůže v soukromých zprávách nikdy nastat protože kdyby ti někdo nadával a vadilo by ti to tak si ho blokneš a hotovo. Ale kdyby tě vyfotili jak tě mlátí ve škole a dali to jako příspěvek na fb(nebo na jinou webovou stránku) kde se na to každý může podívat to už je kyberšikana

Další odpovědi
ivzez

Já si nejsem jista, jestli musí jít pouze o neverbální šikanu.
Např. právě to ponižování nebo nadávky na sociálních sítích
podle mne za (kyber)šikanu považovat lze.

Ale nejsem odborník na kyberšikanu…