kuba007

Je Krysař od Viktora Dyka spíše realismus, či romantismus?

Nejlepší odpověď
annas

Nedávejte nám hádanky a neodvracejte pozornost od domácích úkolů.

Uvědomte si, v které době Viktor Dyk dílo napsal, do které generace se řadí atd.

Vaše otázka je chybně položená, zřejmě jste novelu nečetl.

Správně jste se měl zeptat, zda má Krysař něco společného s prvky realismu či romantismu.

Je rozdíl mezi uměleckým směrem a užitím některých jeho postupů.

Další odpovědi
gecco

…hyenismus…
😉
Dovedeš si představit to zamoření životního prostředí při utopení tolika lidí – v krátkém čase a jedné řece???
No fůůůj…
😉

Odpovědi.cz

Z důvodů vulgarních výrazů v diskuzích uživatele gecco a annas jsme příspěvky smazali. Jelikož se jednalo o sprosté vzkazy tazatele kuba007, bylo mu zasláno upozornění. Dostanete-li další urážlivé zprávy do IP, napište nám na naši e-mailovou adresu a budeme to řešit dále.

Vaše Odpovědi.cz

gecco

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

gecco

Je to pitoma…
😉
Zivot jej vyliská, nemusíme si oplácávat ruce…
😉