_136

Je Kalifornie na pokraji hromadného útěku, jak píše článek z idnes.cz?

https://www.id­nes.cz/zpravy/zah­ranicni/kalifor­nie-sucho-pozary-sucho-ceny-nemovitosti-klimaticka-krize-usa-exodus.A201207_142­742_zahranicni_a­ha

Nejlepší odpověď
marci1

Je tomu tak. Už to není „Zlatý stát“. Nejlidnatější stát USA začíná být neobyvatelný: drahé místo k bydlení, sucho, požáry, zvyšující se kriminalita ap. 🙂

Další odpovědi
Ametyst

Je hodně důvodů, proč opustit Kalifornii, např. vysoké daně a drahé bydlení. Politika Demokratů vyhnala firmy do jiných částí USA. Plíživý socialismus s nápady jako voda na příděl udělá ze života nepříjemnost. Navíc pokud převažuje španělština nad angličtinou, není to pro každého Američana stravitelné. Nemluvě o zvyšující se kriminalitě.

Mr. Marek

Jasně, politika Demokratů v plné parádě. Jenže oni je Kaliforňané stále volí.

JežíšKristus

Neviděl bych to tak katastroficky, trh se zreguluje sám, Kalifornie je a bude jedna z největších ekonomik světa (samostatně, ne spolu s USA). Nějaká ta poušť z Nevady jim tam nafouká písek, ale požáry taky byly a budou. Respektive do budoucna budou požáry všude vzhledem ke globálnímu oteplování, takže si člověk moc nevybere.

Pepa25

Ne, novináři jako obvykle přehánějí. Prostě se koriguje stav, kdy tam naopak každý chtěl :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Ametyst

Millie vyjmenovává nové kalifornské zákony, užijte si to. Bolševici hadr. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=b8FhWH4uS­dk

Tabea

Proč nemáš rád/a progresivisty?

Ametyst

Progresivisti si sami nic neodepřou, ale druhým udělají ze života mizerii. Druzí mají šetřit, necestovat, raději ani nedýchat. Progresivistů v soukromých tryskáčích se to přece netýká.