marci1

Je k uvěření, že je to jedna a tatáž dívka ? ☹ 🙂

http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-volny-cas-koktejl/239640/ne­uveritelna-promena-drive-se-ji-lide-bali-ted-je-z-ni-sexy-kocka.html?ut­m_source=bles­k.cz&utm_medi­um=clanky&utm_cam­paign=Blesk.cz

Nejlepší odpověď
zjentek

no a pak dej u ženskejch na krásu ..tady jasně ukazujou ten základ pod povrchem :o
Doplňuji:
tíím základem je myšlena ta napravo, of kurs :o

Další odpovědi
led

Takéto vizuálne premeny – bežné u hercov – prakticky dokáže každý človek.
Všimnite si, ako pozerajú (tí istí) muži na ženu v teplákoch nenalíčenú a neupravenú (veď len vybehla so smeťami) a tú istú v pekných šatách upravenú, jemne nalíčenú.
Nie nadarmo sa nehovorí šaty robia človeka, ale vonkajší výzor veľakrát zakrýva vnútro človeka.

anonym

;-D
Dobrý…
Ta punkerka je hezčí…
😉

Sarrow

http://youtu.be/Um7NgSrz­rtI?t=1m11s

Irisa

Je, ten obličej se hodně podobá

pusinka50

Je to přímo k neuvěření. Přijde mi, že punkerka má i o několik kilo víc, soudě podle jejích ramenou a rukou. Navíc, ta „druhá“, blondýna, má mnohem delší vlasy, tak jestli si je nechala prodloužit...... bohužel až tak moc anglicky nerozumím. Ale na druhou stranu, shodné rysy v obličeji vidím i shodný úsměv, tak to může být pravda…

anonym

Z husy se stala kačena, nic víc!

marci1

ad „mowla“ vtipný jako vždy. Potkat ji tak v noci, tak nevím ! 🙂 dávám imaginární palec (už nemám ).