hippeace

je hodně cítit špatně zavedený tampon? a mohu používat tampon pro normální výtok použít na silný výtok?

právě se mi povedlo si jeden vzít ale mám stále pocit že ta šnůrka kouká hodně ven (polovina snurky)

Nejlepší odpověď
Ella

to není o tom, jak moc ti kouká šňůrka, ale jak ty cítíš zavedený tampón. Pokud tampón uvnitř těla cítíš, například když chodíš a je ti to nepříjemné, tak je špatně zavedený, pokud ho téměř vůbec necítíš, tak je správně.

Další odpovědi
anonym

Snurka muze byt videt cela . 🙂 Jen si ji srolujte jako do klubicka a schovejte " pred pipku ".
Kdyz mate silnejsi krvaceni , pouzivala bych radsi tampon na silne . Jestli je vam s nim neprijemne , tak pak na stredni , ale casto menit. Treba kazdou hodinu. -iv-

barnajka

Jestli máš se zaváděním tamponu problémy, zkus si koupit ty od firmy Tampax. Mají speciální aplikátor z měkkýho plastu, který udělá prakticky celou práci za tebe :) Na první pohled tě to udělátko možná vyděsí, ale fakt se s tím zachází úplně jednoduše a rychle – zavedení ti nezabere víc jak 5 vteřin (včetně stažení a natažení spoďárů :)) Jedno balení stojí kolem 50–60 Kč a samozřejmě máš na výběr několik velikostí. My kdysi ve škole dostaly takový malý propagační balíček, kde bylo pár kousků od každé velikosti. Přiznám se, že jsem z toho měla smíšený pocity, ale jak jsem se jednou odvážila tuhle vychytávku vyzkoušet , už bych neměnila :)

http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/de­tail-71972/dh-tampony-tampax-compak-economy-super-16-ks/