Avatar uživatele
anonym

Zavádění tampónu

dobrý den. před chvíli jsem si zkoušela zavést tampón,ale vzdala jsem to. když jsem tampón zkoušela zavádět,cítila jsem tlak,tak jsem si ho zase vyndala nebyl to příjemný pocit.sice to nebolelo ale bylo to zvláštní.zkoušela jsem to několikrát,ale nešlo to.pak jsem i brečela že to nejde. vím kam ho mám zavést,ale trápí mě ten vysoký tlak,když ho zavádím. prosím o pomoc.děkuji mooc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Martina S., Michal Kole před 4910 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanka R+

1 :Umyj si ruce. Potom odtrhni barevný střední proužek a sejmi spodní část obalu z tamponu. 2:Teď vytáhni šňůrku, kterou najdeš na spodním konci tamponu. Krátce a silně za ni zatáhni. 3: Špičku ukazováčku vlož do prohlubně ve spodní části tamponu.4: Sejmi horní polovinu obalu Zavadění tamponu :1: Volnou rukou si mírně roztáhni stydké pysky. Tím se usnadní přístup k poševnímu otvoru, který se nachází mezi ústím močové trubice a konečníkem. : Tampon se zavádí tak, že ho ukazováčkem jemně vsuneš co nejdál do pochvy – nejdřív nahoru, pak šikmo dozadu. Pokud pocítíš odpor, stačí mírně změnit směr. Jsou to pánevní svaly, které stahují přední část pochvy do malého otvoru. Tuto překážku musí tampon překonat. Zaveď ho tak, že ho ukazováčkem lehce zatlačíš tak hluboko do pochvy, jak to půjde, a to šikmo dozadu a nahoru. Jakmile tampon necítíš, je zavedený správně. Po jeho zavedení si znovu umyj ruce. Když chceš tampon odstranit, prostě zatáhni za šňůrku. Nejlépe to jde, když je tampon plně nasáklý.

Zdroj: http://www.ob­tampony.cz/te­en?how_to_use_tam­pon=true

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Iveťák

Dodatek: ještě existují tampony který mají v obale i svůj zavaděč, kde je zavádění velmi jednoduché a navíc je to hygieničtější

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Martina S.

Používám tampony nejméně 10 let a nikdy jsem se s problémy nesetkala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek