Stařík2

Je dobré požívat v autě jako záznam provozu, pevně upoutanou kameru na desce pod př. sklem Pannasonic TZ 3 ?

Je z technického hlediska dobré či možné používat v autě kameru Pannasonic TZ 3 jako záznamové zařízení provozu na poz. komunikacích ? Postavenou /uloženou/ na přístrojové desce. Nemám již pro tuto kameru delší dobu využití , a další kamery se mi nechce kupovat.Jinak bude dělat záznam mobilem Samsung S9+, nebo starším Sams. Note 3.Nevím co je lepší , ale přístrojů mám čím dál víc.

Odpovědi
Edison

Pokud nepodporuje zásnam ve smyčce a to ještě po časově omezených úsecích, je to vcelku k ničemu.