Cermak

Je dobré mít sušičku na prádlo, nebo ne?

Nejlepší odpověď
PetaKo

Za mě teda rozhdoně jo ! Je to neuvěřitelný pomocník !

Další odpovědi
da ny

Pro někoho nepostradatelný pomocník, pro jiného zbytečnost.
😁
V bytovkách, panelácích apod. často není kde sušit prádlo.
Když má rodina malé dítě/děti je sušička skvělým pomocníkem
2 – 3 stojící sušáky překážejí.
Snadněji udržíte hygienu a čistotu lůžkovin, ručníků, utěrek. Péřových bund,
přikrývek a polštářů aj. Rozhodující je také množství praného prádla a četnost
praní Většina sušiček prádlo nemačká. Stačí uhladit, poskládat,
nechat „dojít“, uklidit do skříně

Drap

Pro toho, kdo ji potřebuje, tak ano. Já rozhodně ne. Prádlo je voňavější, když se suší venku a na sluníčku

aliendrone

Jsem dost konzervativní po špatných zkušenostech s „novinkami“, ale nikoliv zas natolik, abych se nedal přesvědčit. Sušičku jsem považoval za zbytečnost (K ČEMU proboha, když hadry uschnou tak jako tak SAMY)!?
DOKUD mne nepřesvědčila jedna její vlastnost – odstraní kočičí chlupy z hadrů! A to dost efektivně. Nač se pořád opruzovat s lepícím válečkem, že? Tuhle věc HODNĚ oceníš, pokud nosíš tmavé hadry a občas ti „hodí na krk“ smečku převážně bílých čičin. No a pak přijdeš na chuť i tomu „nemusím čekat bambilion let, než to uschne“, když je potřeba (a ta jistě vyvstane). ;) :)

Venkoncem není povinnost sušičku vždy používat, třeba teď ráno vyndáš prádlo z pračky a večer se vrátíš a posbíráš suché – OK. Trochu jinak to ale uvidíš při podzimních deštích a zakopávat o sušící stojan, který má skryté nožičky a je dálkově ovládaný Její Excelencíé velvyslankyní PEKLA led, tudíž stojí VŽDYCKY nějak automaticky tam, kde nejvíce překáží (čímž je to vysvětleno PROČ) zkrátka není to pravé ořechové! ;) :D :D

Hele, najdou se zde uživatelé, kteří tvrdí, že by nechtěli ani myčku na nádobí. Chápu jejich nechuť, která plyne z praktické neznalosti věci (sám jsem kdysi breptal > stojí to peníze, žere proud, je to poruchové apod. blbosti), ale KAŽDÝ kdo zkusil by se už myčky NIKDY jen tak nevzdal (bez vyjímky!) no a se sušičkou je to STEJNÉ.

Jen si dávej pozor na aviváže, některé (většina kupovaných) není dobrá pro sušičku (zasírají u některých filtr). Venkoncem VLASTNÍ aviváž (receptura) je jednak LEPŠÍ, druhak i lacinější – a na to slyším, to už nejde jen tak přejít. ;) :D :D

Hufnágl

Sušička prádla a myčka nádobí mi nesmí přes práh!

elkon

Rozhodně ano, můžete prát a sušit bez ohledu na počasí. Prádlo je načechrané a voňavé je podle toho co používáte za přípravky. Ne jestli sušíte venku (jak tu někdo plácal).