Avatar uživatele
Boy 13

Je bezpečné za těchto podmínek kopírovat data z PC na ostatní paměťová média ?

Kdyby se mi dostal do PC škodlivý kód (virus) a měl bych fotografie a videa pouze v tom PC, tak mohl bych je kopírovat na nový externí HDD disk, nebo je vypálit na CD, DVD. ? Neměl bych ten virus i na novém médiu ? Děkuji Vám za odpovědi.

Zajímavá 0 před 1187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… tebe to ještě nepřešlo ???
… jen blázen má data v pc, a ne na zálohách …
… a paranoik jako ty ??? nedělěj si kozy, s tvejma otázkama o viru, jestli mi chceš tvrdit, že zálohy nemáš, tak se tě zeptám: NA CO SE FURT TEDA PTÁŠ ???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Nejlepší bude soubory před kopírováním na zálohu nechat zkontrolovat antivirem (s aktuální virovou databází).

Pokud máš strach, že máš virus v telefonu a ten virus se přenáší do fotek a videozáznamů, používej na focení a natáčení videa foťák (ne telefon), tam se virus nemá jak dostat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Boy 13

Odpověď Mc Merkurion: Dobrý den, díky za odpověď. Ano, zálohy mám na externím HDD disku značky Toshiba 500 GB. Jenom bych se Vás chtěl prosím zeptat, jestli třeba nevíte, co by se stalo, kdyby se mi dostal virus (malware) nebo jiný skodlivý kód z internetu nebo nějaké aplikace např. do mobilu a já bych nadále tím infikovaným mobilem fotil fotografie a natáčel videa a potom je právě kopíroval na externí HDD disk a jestli by se ten virus tím kopírováním z mobilu nemohl dostat na externí HDD disk a tím pádem ohrozit mé fotografie a videa třeba i staré 10 let a bez mého vědomí je mazat nebo třeba měnit jejich velikost např. z 4,5 MB na 1 MB aniž bych se toho všiml. Děkuji Vám moc za odpověď, o to mi celou dobu jde, dostat odpověď.

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Na tohle už jsme ti několikrát odpověděli. Pročti si znovu své otázky a odpovědi na ně. To co platí o virech a paměťových médiích obecně, to platí i o virech, tvém harddisku značky Toshiba.

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Boy 13

Děkuji Vám za odpověď.

před 1187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek