foghat0

Je Auktiva alespoň stejně tak bezpečná a bezproblémová jako Aukro? Díky

Nejlepší odpověď
www

Ano, každý internetový bazar je přibližně stejně bezpečný jako nebezpečný, moc si nevybereš.
Doplňuji:
Nezáleží totiž ani tak na provozovateli bazaru jak na prodávajících a to jsou i podvodníci.

Další odpovědi
carloss

Ahoj, rozhodně bych byl opatrný a vše si prověřil (hodnocení prodejce, cenu, zvážit dobírku/osobní převzetí apod.) – to platí u všech nákupů na internetu. Nebál bych se tedy i na auktivě nakoupit.
Jinak souhlas s bezpečným Aukrem – myslím, že jako jediné u nás nabízí možnost vrácení peněz při podvodu (stejně i ebay) – to jsem jinde neviděl – přes známé vím, že to funguje a dostali peníze zpátky.