Josef 2000

Je aplikace na animované fotky ?

Chci aplikaci která my ukáže třeba mě jak bych vypadal animovaně

Hlasujte v anketě

Odpovědi
MirKop

ne

anonym

ne

Nu nevím,uvítal bych to,ale s tím ksichtíkem bych asi nic neriskoval,pak bych se možná zaleknul.

mosoj

Ano

Ale ano. Jsou programy na animaci fotek.
Na př. :
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=6Yr6_uRdPes

gecco

Vypadáš jako mrtvola???

Animovaně = oživle…
V případě obrázků (filmů…) se tak označují rozhýbané neživé věci.
___

Možná, kdybys použil slova, jejichž význam znáš, by se ti dalo poradit – takto vůbec nevím, co máš na mysli…