je adipex retard dobra věc??? nebudu mimo?

Nejlepší odpověď
anonym

Nezapomente.ze adipex je jen na recept,pokud ho mate legalne,je na ubytek vahy,ale ma hodne vedlejsich ucinku.Kolegyne si ho jednou sehnala,nemohla spat,ubytek se dostavil,ale za mesic to nebylo znat,takze u ni asi zbytecne.

Další odpovědi
iceT

na kazdeho pusobi trochu jinak,ja jsem kdysi nemohla spat,objevil se neprijemny tlak za ocima,jinak efekt byl ten,ze jsem nemela chut k jidlu.nesmi se pit alkohol a brat moc dlouho.doporucene davky jsou mesic uzivani a mesic pauza.a pokud chcete hubnout,tak nejlepsi je jist vicekrat za den male porce,by jeden neveril,jak dobre to funguje,fakt jsem se po tydnu citila mnohem lepe.

Zdroj: vlastni i cizi zkusenost