kelllne

Jdou nějak zkracovat filmy děkuji !

lol

Nejlepší odpověď
player242

LooL! :D :P profík anonym

Další odpovědi
led

Ak máte na mysli skrátenie času pozerania filmu, sú 2 spôsoby:
1 – softwarovo v ľubovoľnom videoeditore môžte vystrihnúť scénky, reklamy a podobne.
1a – ako v prípade 1 vystrihnúť všetko a pozerať len titulky, alebo naopak.
2 – hardwarovo – každé videozariadenie i videoprogram má možnosť pustiť si rýchloposun, alebo film vypnúť a nepozerať.

Hykam

Co myslíte tím zkracovat? Posunout začátek nebo konec lze např v DVD Shrink, pokud je film v DVD formátu