ten který je

Jdete také s dobou?

Využíváte nejnovější modní trendy abyste byli in a ne out?
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/205788-svet-objevuje-novy-hit-prilezitostny-sex-bez-zavazku.html

Nejlepší odpověď
mosoj

Není z toho třeba dělat něco nového a ještě z toho dělat „in“ nebo „out“.
Jenom se o tom více mluví a komunikační technologie nahrávají seznámení. Navíc jaksi morálka společnosti jde kamsi …

Pamětníci vzpomeňte si na spartakiády a třeba různá setkání mládeže na Šumavě.
Viděl jsem to na vlastní oči. Ani soudruzi s tím nic nezmohli. Jenom se o tom nesmělo psát.

Další odpovědi
Jahoda

Nepotřebuju být až tak IN a využít všeho. Jsem šťastně vdaná a nemohu říci, že by náš vztah byl stresující, spíše naopak. Jsem ráda, že mám ve svém muži podporu a on ve mně. 😉

ReHu

Mě to nepřijde jako až taková novinka.

BEAES

Tento nový „hit“ já nevyužívám. Je to spíše OUT!

anonym

muzi urcite bohuzel jsem zena,a ted vazne myslite ze je pak in i nejaka ta kapavka a ja nevim co jeste

Marvan

Zajímavý článek, zajímalo by mě však kolik žen tímto stylem tráví svůj sexuální život aniž by byly ve vztahu

led

asi mám šťastie, ale vzhľadom na svoj vek s týmto problémy nemám 🙂

PostApMan

To Marvan: Hodně…potkal jsem jich za svůj krátkej život už docela dost, a kupodivu všech možných věkových kategorií (až mě to zarazilo)

Ale já osobně všechny trendy nedodržuju.

kvikal

příliš mladá na to aby mohla být až TAK in

iwetax

A to je novinka? Díky příležitostnému sexu vznikla moje 23letá kamarádka.