Pavel1212

Jde z mailu na Seznam.cz přeposlat více mailů najednou?

Třeba, že bych je označil a dal přeposlat, jenže jsem tuto možnost naobjevil… :(

Nejlepší odpověď
anonym

Ano jde.Do adresního řádků ( komu) vložíš uložené adresy.

Další odpovědi
Hykam

Pro Butani:
Mám Thunderbird a nikde jsem volbu odeslat více e-mailů nenašel. Pokud jich označím více(podržím Ctrl) a dám Zprávy > přeposlat tak se mi všechny otevřou v samostatných oknech do kterých musím jednotlivě zadat příjemce.
Podle mne to ani Thuderbird neumí, pokud se mílím a jde to,budu rád když sem dáte návod.
Děkuji