Jde vám Google 2?

Po zadání výrazu třeba počasí se nezapne ani našeptávač a jako výsledek hledání se zobrazí tohle http://www.na­dapenny.com/lin­kingcode.php?id[]=t2011170na­dap043436603990237­.jpg&id[]=t2011170na­dap043436960111237­.jpg

Nejlepší odpověď
beer

Tak to naštěstí neznám, ještě se mně to nestalo a Google sviští normálně..Patrně to bude někde u tebe, ve tvém nastavení, chybička se vloudila ))

Další odpovědi
tom004

Bez problémů.

Ella

chyba bude někde u vás, protože mě Google jede jako obvykle – bez problémů.

Zkusil jste restartovat prohlížeč?

Kdysi mi po čase začal prohlížeč blbnout, nic ani vyhledávání nefungovalo správně a pomohla až jeho reinstalace…