akirka

jde se seznamit s lidma na icq ktere neznam?a jen tak si snimi psat?

ahoj,je mozne se seznamit s lidma pres icq?kde je vyhledam?chtela bych si s nekym jen tak psat ale chci aby byl/a z Prahy a nevim jak to mam udelat..to mam vsem psat a ptat se jich?dekuji za odpoved…

Nejlepší odpověď
rynek878

já ICQ už nepoužívám,ale mělo by stačit vybrat nějaký NICK(příkl.Petr) no a potom si vybrat ty kteří jsou z Prahy,ještě před vyhledáváním je dobré zatrhnout pouze Česká republika,jinak to vyhodí všechny z celého světa.

Další odpovědi
Chandler

Jde to ..já je vyhledal na různých seznamkách a diskuzních forech (jejich icq kontakty)..do teď mám kontakty na několik krásnejch bab a plánujem osobní schůzku ..jde to. Normálně se zajímej o ně, jaký maj zájmy, co rádi poslouchaj atd. ..pak to půjde samo