ahoj,je mozne se seznamit s lidma pres icq?kde je vyhledam?chtela bych si s nekym jen tak psat ale chci aby byl/a z Prahy a nevim jak to mam udelat..to mam vsem psat a ptat se jich?dekuji za odpoved…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5813 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
já ICQ už nepoužívám,ale mělo by stačit vybrat nějaký NICK(příkl.Petr) no a potom si vybrat ty kteří jsou z Prahy,ještě před vyhledáváním je dobré zatrhnout pouze Česká republika,jinak to vyhodí všechny z celého světa.
| 0 Nominace Nahlásit |
Jde to ..já je vyhledal na různých seznamkách a diskuzních forech (jejich icq kontakty)..do teď mám kontakty na několik krásnejch bab a plánujem osobní schůzku ..jde to. Normálně se zajímej o ně, jaký maj zájmy, co rádi poslouchaj atd. ..pak to půjde samo
|
0
před 5813 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |