_136

Jde nějakým způsobem říct, pro koho je či není Amerika vhodná/nevhodná?

Nejlepší odpověď
marci1

„Vhodná“ je pro ty, kteří mají pozitivní myšlení, touhu po svobodě, základají si na osobních právech, jsou individualisté, sebevědomí, materialisté, chovají se neformálně, dokáží se omlouvat, nezávidí a nejsou škodolibí. Závist a škodolibost je bohužel česká vlastnost. Také pro ty, kteří se rádi smějí a na otázku: „Jak se máš?“ vždy odpoví pozitivně: „Výborně, super, nádherně“. 🙂

Další odpovědi
Drap

Jde. +Pro ty co budou velmi úspěšní, pro ty je vhodná. Pro ostatní vhodná neni.

Ametyst

Pro toho, kdo si nevěří a má rád sociální peřinku, ať jde radši do Kanady.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Je pro ty lidi, co uvedla marci. Totiž přesně pro ty opačné lidi. Pro nespokojené lidi, pro egoisty, bezohledné materialisty, ale i lenochy a žrouty s nadváhou, pro ty, co věří v takovou demokracii, která v sobě obnáší vnucování, dezinformace, nezvdělanost a tupost, „demokratické“ válčení, volnou kulturu (v mravech), liberálnost ke zvrhlostem a zkaženosti. Hlavně ten egoismus na prvním místě a přehnaná svoboda jedince na úkor ostatních (což není žádná svoboda). Jj, ráj pro tyhle lidi. :) Pro ty, co věří v „americký sen.“

Ametyst

Nebojte se, No fear! 🙂 Egoismus je pod křídly Demokratů velmi zdatně nahrazován starým dobrým, nám velmi dobře známým, kolektivismem.